Rady a tipy na skvelú obálku

3.67 avg. rating (77% score) - 3 votes

Ahojte, priatelia! Na tejto stránke nájdete užitočné rady a tipy, ako vytvoriť skvelú obálku na Vaše knihy. Dúfam, že Vám to pomôže. 🙂

http://www.1000knih.sk/nase-clanky-rady-a-tipy/ako-urobit-perfektnu-obalku

2 comments on “Rady a tipy na skvelú obálku

  1. Velmi slaby clanok. V podstate tam okrem zdrojov na fotku, ktore kazdy pozna vobec nic neni. Podla nazvu by som skor cakal, ze tam budu nejake rady, ako upravit text, riadkovanie, ake je najvhodnejsie pismo, farby a podobne. Neni tam nic take. Okrem vymenovania zdrojov co tvori vacsinu clanku tam su vymenovane este tri programi, ktore su platene a velmi drahe a pre vytvorenie jednoduchej obalky ani nie dobre. Urcite na vytvorenie obalky je daleko lepsi online nastroj canva.com. Velmi, ale velmi zly a amatersky clanok bez akejkolvek rady a pomoci na vytvorenie obalky.

    1. Samozrejme, existuje mnoho článkov o obálkach, či iných veciach, týkajúcich sa vydania kníh. Toto bol jeden z takých článkov. Ale opravím ťa v niektorých bodoch. Odkazy uvedené v tomto článku, nie sú drahé, dokonca nie sú platené. Mám s tým osobnú skúsenosť, viackrát som si stiahla odtiaľ obrázky a vôbec nič som neplatila. Ďalší bod je, že nadpisy, texty, riadkovanie atď. na obálkach lepšie upravujú editory. Po ďalšie, vyvediem ťa z omylu, že by to mal poznať každý. Nie každý musí poznať zdroje na fotky. Článok, ktorý som pridala, môže pomôcť každému, kto hľadá ďalšie zdroje na bezplatné stiahnutie fotiek pre obálku na svoje knihy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*